Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
webové inženýrství Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Webové inženýrství

Podnikatelé vidí dnešní spotřebitele především jako webové zákazníky. Loajalita k zavedeným a velkým značkám již není v mnoha segmentech neotřesitelná a stoupá tak i poptávka nakoupit na internetu u menšího prodejce. Především pak vysoká frekvence spontánních rozhodnutí při nákupu online tvoří příležitosti, kde tyto dva faktory dávají šanci menším hráčům konkurovat v plné míře těm velkým.

Exponenciální růst retailových e-shopů v posledním desetiletí byl dokonce jedním z největších indikátorů, který formoval novou vědeckou oblast zvanou behaviorální ekonomie. Obchod se přesunul na internet, nákupní chování je v největší míře ovlivněno informacemi z internetu a marketingových modelů, jak zákazníky analyzovat nebo je oslovit, je velká škála. Vlastnit web, který splňuje všechny parametry webového inženýrství, je proto nejlepší výchozí bod pro další postupy vaší marketingové strategie, ať jste živnostník nebo středně velká firma.

Služby – specifikace

Vývoj webu

Tvorba responzivního webu
Tvorba webu s redakčním systémem
Tvorba šablony pro redakční systém
Vývoj webových aplikací a nástrojů na míru
E-shop

Všechny námi dodané webové řešení obsahují a mají správně nastavené tyto parametry:
Tvorbu favicony, Meta tagy, SEO URL, stránku pro chybu 404, validitu, optimalizaci pro prohlížeče, strukturovaná data, funkční napojení sociálních sítí a pluginů, definování a přesměrování na preferovanou doménu, nastavení https protokolu, deklaraci jazyka, kódování, minifikaci kódu, sitemap, robots.txt, kompresi multimediálních souborů pro zrychlení načítání.

Odvislé služby

Založení, napojení a konfigurace Google Search Console a Google Analytics
Vytvoření a správa profilů na sociálních sítích Facebook, Youtube, Twitter a dalších
Oprava webu
Správa webu
Design webu

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity webové inženýrstvíPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -