Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Vývoj webových aplikací a nástrojů na míru

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Vývoj webových aplikací a nástrojů na míru

Jako webová aplikace se obvykle označuje kód zajištující funkci části programu, většinou běžící na straně serveru. Úkolem webových aplikací je zvýšit interakci internetové prezentace s jejími návštěvníky, případně též usnadnit správu webu, tj. ušetřit opakující se práci při tvorbě webových stránek. Webové aplikace jsou programovány v jazyce PHP, který umožní propojení s databází, protože je zpracováván na straně serveru. Jednotlivé scripty se obvykle kódují v Javascriptu, který zpracovává až prohlížeč. I když primárním jazykem pro programování webových aplikací je PHP, tak jsme schopni na požádání klienta programovat i v Perlu či Pythonu. Stejně tak jsme schopni realizovat databázi mimo MySQL i v PostgreSQL a MsSQL. Webovou stránku lze oživit pomocí widgetů. Widgety jsou malé šikovné aplikace, které vás zaujmou při procházení stránky. Widgety mohou být zajímavá počitadla, minihry, interaktivní dotazník, formuláře, slovník a další. Složitější aplikace nabízejí možnost propojení a synchronizaci s vaším firemním softwarem, takže máte jistotu, že všechny vaše aktuální produkty jsou i na vašem webu. Zároveň máte pod kontrolou obsah webových stránek včetně všech statistik k dispozici ve vašem systému, na který jste již zvyklí.

Služby:

Vytvoření

Blog

Jedná se o webovou aplikaci nabízející propagaci na internetu. Blogy dávají dohromady nesmírně rozsáhlé a diferencované pole, definovat tedy úplně přesně pomocí formálních kritérií je nelze. Spektrum sahá od osobních blogů až po oficiální zpravodajství firem, politických kampaní nebo sportovních týmů. K spoustě blogů lze přidávat komentáře, takže kolem nich vzniká komunita. Jiné jsou neinteraktivní. Různí se i formát weblogů, od prostého seznamu odkazů na webové stránky po dlouhé původní texty. Jednotlivé příspěvky jsou téměř vždy označeny datem a časem; jelikož odkazy jsou pro weblogy důležité, většina má způsob, jak archivovat starší příspěvky a určit jim stabilní URL adresu; ta se nazývá permalink. Stále častější a dnes už de facto standard je nabízet přehled nejnovějších příspěvků ve formátu RSS. Pokud chce firma přinášet pro klienty aktuality nebo ukázky projektů je po sociálních sítích blog dalším nástrojem který toto umožňuje. Videoblog, kde může například majitel promluvit ke stálým zákazníkům a informovat o novinkách mezi produkty je ideálním příkladem toho, proč je blog častým řešením mezi firmami a jejich komunikací se zákazníkem.

Služby:

Založení

Elektronické úložiště

Slouží pro ukládání dat na internetu a je využíváno pro jeho různorodost. Podle požadavků jsme schopni namodelovat úložiště s velkou škálou jeho funkcí. Hlavní devizou úložiště od nás je jeho dostupnost, je možné se do něj přihlásit ze systémů Linux, Windows, Mac OS, mobilního telefonu a tabletu. Velikost je standartní 5GB, navýšení je možné. Dalšími funkcemi, které jsou schopni naši developeři vytvořit je synchronizace s PC, s mobilním zařízením, rozpoznávání textu v obrázcích, přístup k datům přes vlastní webové rozhraní, nastavení tvorby automatických záloh, online prezentace fotografií, sdílení dat s uživateli.

Služby:

Založení

Správa

Aktualizace

Content marketing

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Vývoj webových aplikací a nástrojů na míruPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

REFERENCE


Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/266853/virtual/www/domains/letral-solution.cz/webove_aplikace.php on line 108
Vývoj webových aplikací a nástrojů na míru Vývoj webových aplikací a nástrojů na míru Vývoj webových aplikací a nástrojů na míru Vývoj webových aplikací a nástrojů na míru Vývoj webových aplikací a nástrojů na míru
SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -