Wireframing

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Wireframing

Při obdržení objednávky na vytvoření webové stránky, včetně tvorby grafiky a optimalizace, začínáme analýzou trhu. Na základě analýzy zvolíme vhodná klíčová slova a originální rozvržení webu. Poté zpracujeme kostru webu a předložíme vám jí k odsouhlasení. Po odsouhlasení nebo vyřešení případných změn začneme s kódováním kostry stránky na pracovní adrese, kde můžete sledovat vývoj celého webu. Po dokončení kódování a základní optimalizaci se na web začnou přidávat texty. Poté co je wireframing hotov se začne zpracovávat graficky návrh.

Služby:

Projektová dokumentace

Analýza

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity WireframingPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

REFERENCE

Wireframing Wireframing Wireframing Wireframing Wireframing

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015